Author: 6***3
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️good
顏色: 粉色
尺寸: 歐標插頭
Price: NT$214
Original Price: NT$383
| Material | PC |
| What it's for | Curl & Wave |
| Charger Certification | ROHS |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Required | No |
| Who it's for | Fine Hair |
| 長度 | 30 cm |
| 高度 | 6.5 cm |
| 寬度 | 3.2 cm |
| SKU | sb260324142232931629159 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: 最新技術:尋找! 查找您對當前技術的所有痴迷,從藍牙耳機到揚聲器、風扇、流行的美容小工具等等!
Quality: 4491209 people said the quality is very good!
Author: 6***3
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️good
顏色: 粉色
尺寸: 歐標插頭
Author: D***y
Date:
Review: Not yet tested but the item is useful to use.
顏色: 粉色
尺寸: 歐標插頭
Author: m***4
Date:
Review: جميلة جدا ونوعية جميلة ونفس الصورة لتجعيد الشعر بسرعة عالية
顏色: 粉色
尺寸: 歐標插頭
Author: a***t
Date:
Review: روعه روعه روعه روعه
顏色: 粉色
尺寸: 歐標插頭
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.